Vi har ansatte i Trondheim og i Oslo. Talentfulle og dedikerte folk som hver dag jobber for å forvalte næringseiendommene på best mulig måte.

Trondheim

Eirik Jacobsen

Daglig leder

976 97 241
eirik.jacobsen@borgforvaltning.no

Sara Oline Sydengen

HR-sjef

926 92 175
sara.oline.sydengen@borgforvaltning.no

Odd-Arne Lande

Økonomisjef

911 39 396
odd.arne.lande@borgforvaltning.no

Hege Nygård

Advokat/eiendomssjef

990 91 995
hege.nygard@borgforvaltning.no

Stine Solberg

Leder for kommersiell utvikling

916 61 574
stine.solberg@borgforvaltning.no

Geir Waage

Seniorrådgiver eiendomsutvikling

905 25 388
geir.waage@borgforvaltning.no

Geir Hatling

Seniorrådgver/advokat

414 22 566
geir.hatling@borgforvaltning.no

Lise Drangsholt

Advokat

480 16 510
lise.drangsholt@borgforvaltning.no

Harald Bjørlykke

Prosjektsjef

918 64 040
harald.bjorlykke@borgforvaltning.no

Eirik Moe

Prosjektleder

464 43 341
eirik.moe@borgforvaltning.no

Maybel Selli Grønning

Prosjektleder

911 02 624
maybel.selli.gronning@borgforvaltning.no

Nicolai Brodtkorb

Forvaltningssjef

928 03 968
nicolai.brodtkorb@borgforvaltning.no

Odd Arne Amundsen

Leder teknisk forvaltning Trondheim/Oslo

982 47 950
odd.arne.amundsen@borgforvaltning.no

Ann Kristin Oldervik

Leder teknisk forvaltning Trondheim

928 31 195
ann.kristin.oldervik@borgforvaltning.no

Lasse Hansen

Teknisk forvalter

920 76 809
lasse.hansen@borgforvaltning.no

Leif Lyngstad

Teknisk forvalter

952 80 201
leif.lyngstad@borgforvaltning.no

Hilde Forså

Teknisk forvalter og kvalitetsleder

414 44 625
hilde.forsaa@borgforvaltning.no

Anja Korsinek

Teknisk forvalter

456 57 647
anja.korsinek@borgforvaltning.no

Inga Berit Svestad

Kontraktsforvalter

924 37 348
inga.berit.svestad@borgforvaltning.no

Henrik Opøyen

Økonomirådgiver

479 01 117
henrik.opoyen@borgforvaltning.no

Kirsti Petersen

Administrasjonsassistent

920 19 072
kirsti.petersen@borgforvaltning.no

Ella Bergem-Ohr

Markedsmedarbeider

996 22 069
ella.bergem.ohr@borgforvaltning.no

Julius Richard Dahle Grådal

Driftssjef Trondheim

920 63 628
julius.dahle.gradal@borgforvaltning.no

Ole Håbjørg

Vaktmester

928 82 020
ole.habjorg@borgforvaltning.no

Steinar Ranum

Vaktmester

909 98 531
steinar.ranum@borgforvaltning.no

Miriam Stamnes Myhre

Vaktmester

413 78 474
miriam.myhre@borgforvaltning.no

Arne Eidsaunet

Vaktmester

902 38 561
arne.eidsaunet@borgforvaltning.no

Stein Helge Dille

Vaktmester

924 30 649
stein.helge.dille@borgforvaltning.no

Thomas Eriksen Kostamo

Vaktmester

988 81 442
thomas.kostamo@borgforvaltning.no

Josip Pazin

Vaktmester

406 18 398
josip.pazin@borgforvaltning.no

Tor Arne Devle

Vaktmester

900 68 594
tor.arne.devle@borgforvaltning.no

Andreas Bremseth Kristoffersen

Vaktmesterassistent

I/T
I/T

Kjartan Rønningen

Vaktmester

406 06 243
kjartan.ronningen@borgforvaltning.no

Leif-Joar Skjønhaug

Vaktmester

404 00 448
leif.joar.skjoenhaug@borgforvaltning.no

Roger Fanum

Vaktmester

982 46 507
roger.fanum@borgforvaltning.no

Konrad Ranum

Vaktmesterassistent

452 54 707
konrad.ranum@borgforvaltning.no

Oslo

Tom Morten Andreassen

Avdelingsleder Oslo/Østlandet

915 35 709
tom.andreassen@borgforvaltning.no

Magnus Siewers Watvedt

Eiendomssjef

962 29 090
magnus.watvedt@borgforvaltning.no

Axel Christian Grelland

Energirådgiver

924 23 424
axel.grelland@borgforvaltning.no

Roger Pedersen

Energirådgiver og teknisk forvalter

479 75 897
roger.pedersen@borgforvaltning.no

Ronny Skjøldt

Teknisk forvalter

940 86 717
ronny.skjoldt@borgforvaltning.no

Sindre Husebø Lilledal

Teknisk forvalter

483 82 911
sindre.lilledal@borgforvaltning.no

Helge Gjørstad

Teknisk forvalter

456 13 195
helge.gjorstad@borgforvaltning.no

Robin Nicolai Kreile

Eiendomsforvalter

976 46 590
robin.kreile@borgforvaltning.no

Tor Erik Svendsen

Vaktmester

916 59 041
tor.erik.svendsen@borgforvaltning.no

Kim Richard Kibu

Vaktmester

404 48 657
kim.kibu@borgforvaltning.no

Roar Knuts

Vaktmester

480 29 868
roar.knuts@borgforvaltning.no

Duy Anh Huynh

Vaktmester

457 27 368
duy.anh.huynh@borgforvaltning.no

Krzysztof Jan Wojcik

Vaktmester

403 45 630
kjw@borgforvaltning.no

Malgorsata Wojcik

Vaktmesterassistent

925 50 252
mg@borgforvaltning.no

Arve Stokke

Vaktmester

918 60 591
arve.stokke@borgforvaltning.no

Phong Vu Nguyen

Vaktmester

944 62 178
phong.nguyen@borgforvaltning.no

Kristian Lie

Vaktmester

481 60 637
kristian.lie@borgforvaltning.no

Hans Robert Skaarud

Vaktmester Østfold

900 45 503
hrs@borgforvaltning.no

Carl Langstrand

Vaktmester

992 39 130
carl.langstrand@borgforvaltning.no

Ronny Vadla

Vaktmester

982 47 966
ronny.vadla@borgforvaltning.no